Nechat plynový kotel, aby si žil vlastním životem, nebo ho raději udržovat? Odpověď je jednoznačná: udržovat. Vyplatí se vám to. Dlouhodobé zanedbávání údržby kotle může vést k tomu, že se znečistí výměník a spaliny budou potom unikat do okolního prostředí.
Kupujete bojler? Potom zřejmě budete přemýšlet o tom, jak velký pořídit, aby jeho provoz byl co nejekonomičtější. Zkrátka jde o to, abyste zbytečně neohřívali vodu, kterou následně nevyužijete, nebo aby nebyl zásobník zbytečně veliký. To vše totiž stojí peníze.
Máte kotel jako zdroj tepla ve svém bytě nebo rodinném domě? Potom je vaší povinností provést také revizi tohoto kotle. Jestliže na ni zapomenete, nebo se na ni prostě a jednoduše vykašlete, pak vám hrozí pokuta. Co tedy musíte udělat, aby vás opomenutí zbytečně nestálo spoustu peněz?
Pro kvalitu a komfort vašeho sprchování jsou velice důležité i sprchové vaničky. Právě ony určují, zda bude voda ze sprchy dobře odtékat, nebo zda bude povrch bezpečný a nebudete po něm klouzat. Na co tedy především u sprchových vaniček brát ohled?
„Vůbec se tady nemohu otočit. Je to příliš malé. Mám strach, že rukou srazím krabičku na mýdlo.“ To je jenom mírné vyjádření, že váš sprchový kout je příliš těsný. Spousta lidí sahá do svého slovníku pro mnohem drsnější výrazy, když se musí denně potýkat s malým prostorem svého sprchového koutu. Proto pokud můžete výběr sprchového koutu ovlivnit, rozhodně to udělejte.
Showing 1 to 5 z 11 (1 Stránnka)