Novea sklo pro Walk in 100 x 200 cm, 8mm, EASY CLEAN, Čiré Zobrazit větší

Novea sklo pro Walk in 100 x 200 cm, 8mm, EASY CLEAN, Čiré

CK10603S

 Mereo

Novea sklo pro Walk in 100 x 200 cm, 8mm, EASY CLEAN, Čiré

Více informací

K dispozici, expedice do 48 hod.

4 941,00 Kč vč. DPH

4 083,47 Kč bez DPH

visa

Parametry

Záruka 2 roky
Hloubka 8
Šířka 954
Délka (Výška) 2000
Provedení L/P univerzální
Série Novea
Šířka x hloubka 954 x 8
Sklo (pevné/dveře) 8 mm
Sklo Čiré
Ochranná vrstva skla EASY CLEAN

Více informací

Sprchová stěna WALK IN součásti balení:

- sklo

Sprchové stěny WALK IN jsou jediné, které se vám opravdu přizpůsobí. Sestavte si svůj sprchovací prostor na míru. Sprchový kout typu WALK IN si můžete poskládat v několika možných kombinacích. Stabilitu bezpečnostní skla zajišťuje elegantní kovová vzpěra a v případě montáže na zeď i boční stavitelný profil, které nenarušují designovou čistotu celého koutu, nejedná o hermeticky uzavřený výrobek.

Všechny detaily sprchových koutů Novea jsou promyšlené s ohledem na eleganci i budoucí údržbu. Tloušťka bezpečnostního skla je 8 mm. Sklo je navíc ošetřeno povrchovou úpravou EASY CLEAN. Těsnost zajišťují silikonové lišty. Vzpěry na zavětrování jsou robustní, ale přesto elegantní. Detaily jsou precizně zpracované a zaručují dlouhou životnost a bezvadný stav po celou dobu užívání. To vše jsou přednosti sprchových koutů Novea.

EASY CLEAN je vodoodpudivá ochranná vrstva, díky které na skle nedochází k usazování nečistot a sklo je snadno čistitelné. Vrstva je odolná vůči čistícím přípravkům, běžně používaným na okna a skleněné výplně.

Příslušenství