Sprchový kout, Novea, obdélník, 120x80 cm, chrom ALU, sklo Čiré, dveře levé a pevný díl

CK10414ZL

 Mereo

Hliníkové profily v barvě chrom, sklo Čiré, síla skla 6/6 mm, obdélník, rozměr 1200x800 mm, výška 2000 mm.

Více informací

K dispozici, expedice do 48 hod.

18 621,00 Kč vč. DPH

15 389,26 Kč bez DPH

visa

Parametry

Záruka 5 roků
Hloubka 800
Šířka 1200
Délka (Výška) 2000
Barva Chrom
Materiál Hliníkové profily
Typ Sprchový kout
Provedení Levé
Série Novea
Šířka x hloubka 1200 x 800
Sklo (pevné/dveře) 6 mm
Vstupní otvor 600
Panty Hranaté
Sklo Čiré
Ochranná vrstva skla EASY CLEAN
Stavitelnost na střed profilu 1162-1182 x 762-782
Tvar Obdélník
Způsob otevírání Pantové
Konstrukce Dveře / Pevný díl

Více informací

Řada sprchových dveří a koutů Novea bez výhrady splňuje poslání značky Mereo. „Přinést jedinečným lidem jedinečná řešení do jejich koupelen a domovů“

Tato série se stává špičkou ve svém segmentu, protože  je vyvinuta na míru podle přání a požadavků uživatelů.  Díky přidaným nadčasovým technickým řešením, splňují svým uživatelům ty nejpřísnější požadavky pro komfort i údržbu. Harmonicky promyšlené detailů spojují eleganci a funkčnost řady Novea. Sjednocený design madel a pantů je dokonalou ukázkou kvalitního dílenského zpracování. Chytré řešení pantů, které jsou z vnitřní strany zapuštěné do skla umožňuje setřít sklo stěrkou bez zadrhnutí, nebo vyhýbání. Stavitelnost pantů navíc umožňuje perfektní seřízení dveří. Zvedací systém pantů s aretací v krajních polohách umožňuje tiché komfortní otevírání bez nepříjemného drhnutí spodního těsnění o podlahu.

Vzrůstající populace jistě ocení výšku dveří i koutů, která dosahuje 200 cm.
Bezpečnostní sklo o tloušťce 6 mm a je již z výroby ošetřeno povrchovou úpravou EASY CLEAN.  Tato vrstva využívá Nanotechnologie, je vodoodpudivá, zabraňuje usazování nečistot na skle a sklo je tak snadno čistitelné. Vrstva je odolná vůči čistícím přípravkům, běžně používaným na okna a skleněné výplně.  

Snadné zavření a těsnost zajišťují stírací a silikonové lišty, opatřené na vstupní části magnetem, nejedná se však o hermeticky uzavřený výrobek. Prahová lišta i okapnička na pohyblivé části doplňují praktičnost a design výrobku a zajišťují odtok vody zpět do vaničky.  

Všechny díly vyhovují technickým i hygienickým normám a předpisům

Příslušenství