Sprchový kout, LIMA, obdélník, 90x80 cm, chrom ALU, sklo Čiré

CK81413K

 Mereo

Hliníkové profily, sklo Čiré, síla skla 6 mm, obdélník, rozměr 900 x 800 mm, výška 1900 mm

Více informací

Dodací termín na dotaz

11 691,00 Kč vč. DPH

9 661,98 Kč bez DPH

visa

Parametry

Záruka 5 roků
Hloubka 800
Šířka 900
Délka (Výška) 1900
Barva Chrom
Materiál Hliníkové profily
Typ Sprchový kout
Provedení L/P univerzální
Série Lima
Šířka x hloubka 900 x 800
Stavitelnost 870-885 x 770-785
Sklo (pevné/dveře) 6 mm
Vstupní otvor 520
Sklo Čiré
Ochranná vrstva skla EASY CLEAN
Tvar Obdélník
Způsob otevírání Posuvné
Konstrukce Dveře / Dveře

Více informací

Lima je řada sprchových koutů Mereo, která navodí pocit čistého designu v každé moderní koupelně. Rovné hladké plochy, čisté linie a ostré hrany profilů umocňují pocit exkluzivity. Kvalitní skleněné výplně s bezpečnostním sklem. Tento kout nabízíme v provedení s čirým sklem.

Snadné zavření a těsnost zajišťují stírací a silikonové lišty, opatřené na vstupní části magnetem, nejedná se však o hermeticky uzavřený výrobek.
Lehké otevírání a seřízení zabezpečují stavitelné ložiskové pojezdy (dvojkolečko). Jednoduchou údržbu a možnost vyčistit i ta nejméně přístupná místa koutu pak zajišťují spodní pojezdy s pružinovým mechanismem, pro snadné vysazení posuvné části z rámu.

Za zmínku pak jistě stojí inovativní systém montáže pomocí CLICK systému. Tento systém montáže snižuje počet operací, nutných pro sestavení celého koutu a odbourává některé složitější operace, jako je vrtání do profilů. Také další části koutu jsou dodávány s ohledem na maximální rychlost montáže svépomocí.

Tento výrobek je opatřen ochrannou vrstvou skla již při výrobě EASY CLEAN. Tato ochranná vrstva vytváří na povrchu skla neviditelný štít. Odstřikující voda je odpuzována a nemůže reagovat s povrchem skla. Tím nedochází k usazování nečistot, minerálů a nemnoží se bakterie. Proto je sklo snadno čistitelné.

V ceně koutu není zahrnuta cena vaničky.

Příslušenství