Mailo, koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem 61 cm, bílá, chrom madlo

CN510

 Mereo

Mailo, koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem, 610 mm, spodní, lesklá bílá, 2 zásuvky. Možno kombinovat s keramickým umyvadlem, popř. s koupelnovou deskou na skříňku nebo nábytkovým keramickým umyvadlem.

Více informací

K dispozici, expedice do 48 hod.

9 990,00 Kč vč. DPH

8 256,20 Kč bez DPH

visa

Parametry

Záruka 2 roky
Hloubka 476
Šířka 610
Délka (Výška) 720
Barva Bílá
Typ S umyvadlem
Série Mailo
Typ skříňky s umyvadlem

Více informací

Série koupelnového nábytku Mailo umožňuje kombinovat skříňky do mnoha různých variant. Vytvořit tak lze jak složité kombinace do velkých koupelen, tak minimalistické řešení v moderním designu. Šuplíky jsou vybaveny designovými chromovanými úchytkami a značkovými pojezdy Strong s pomalým dovíráním. Na výběr je ze tří barevných kombinací, bílá lesk, dub Riviera a antracit. Skříňky jsou dodávány smontované a všechny jsou určené k zavěšení.

Nábytková keramická umyvadla s jedním otvorem pro stojánkovou baterii v luxusním SLIM designu o tloušťce hrany pouhých 20 mm. S těmito umyvadly se splní Vaše požadavky na jednoduché a zároveň atraktivní vybavení koupelny za atraktivní ceny. Benefity těchto umyvadel jsou bezesporu funkčnost a líbivý vzhled. Umyvadlo je určeno pro nábytek, nelze instalovat samostatně na zeď. Zápustná umyvadla podpoří moderní a elegantní vzhled každé koupelny a doladí tak celkový design interiéru.

Příslušenství