Sprchový kout, Lima, čtverec, 90x90x190 cm, chrom ALU, sklo Čiré

CK608A23K

 Mereo

Hliníkové profily, sklo Čiré, síla skla 6 mm, čtverec, rozměr 900 x 900 mm, výška 1900 mm

Více informací

K dispozici, expedice do 48 hod.

8 991,00 Kč vč. DPH

7 430,58 Kč bez DPH

visa

Parametry

Záruka 5 roků
Hloubka 900
Šířka 900
Délka (Výška) 1900
Barva Chrom
Materiál Hliníkové profily
Typ Sprchový kout
Provedení L/P univerzální
Série Lima
Šířka x hloubka 900 x 900
Stavitelnost 870-885 x 870-885
Sklo (pevné/dveře) 6 mm
Vstupní otvor 460
Sklo Čiré
Ochranná vrstva skla EASY CLEAN
Tvar Čtverec
Způsob otevírání Posuvné
Konstrukce Dveře / Dveře

Více informací

Lima je řada sprchových koutů Mereo, která navodí pocit čistého designu v každé moderní koupelně. Rovné hladké plochy, čisté linie a ostré hrany profilů umocňují pocit exkluzivity. Kvalitní skleněné výplně s bezpečnostním sklem. Tento kout nabízíme v provedení s čirým sklem.

Snadné zavření a těsnost zajišťují stírací a silikonové lišty, opatřené na vstupní části magnetem, nejedná se však o hermeticky uzavřený výrobek.
Lehké otevírání a seřízení zabezpečují stavitelné ložiskové pojezdy (dvojkolečko). Jednoduchou údržbu a možnost vyčistit i ta nejméně přístupná místa koutu pak zajišťují spodní pojezdy s pružinovým mechanismem, pro snadné vysazení posuvné části z rámu.

Za zmínku pak jistě stojí inovativní systém montáže pomocí CLICK systému. Tento systém montáže snižuje počet operací, nutných pro sestavení celého koutu a odbourává některé složitější operace, jako je vrtání do profilů. Také další části koutu jsou dodávány s ohledem na maximální rychlost montáže svépomocí.

Tento výrobek je opatřen ochrannou vrstvou skla již při výrobě EASY CLEAN. Tato ochranná vrstva vytváří na povrchu skla neviditelný štít. Odstřikující voda je odpuzována a nemůže reagovat s povrchem skla. Tím nedochází k usazování nečistot, minerálů a nemnoží se bakterie. Proto je sklo snadno čistitelné.

V ceně koutu není zahrnuta cena vaničky.

Příslušenství