Sprchové dveře zalamovací, Mistica, 90x190 cm, chrom ALU, sklo Chinchilla

CK80124H

 Mereo

Hliníkové profily v barvě chrom, sklo Chinchilla, síla skla 6 mm, dveře zalamovací, rozměr 900 mm, výška 1900 mm.

Více informací

K dispozici, expedice do 48 hod.

6 291 Kč vč. DPH

5 199 Kč bez DPH

Parametry

Záruka 2 roky
Šířka 900
Délka (Výška) 1900
Barva Chrom
Materiál Hliníkové profily
Typ Zalamovací
Provedení L/P univerzální
Série Mistica
Šířka x hloubka 900 x 0
Stavitelnost 870 - 900
Sklo (pevné/dveře) 6 mm
Vstupní otvor 650
Sklo Chinchilla

Více informací

Sprchové dveře ze série Mistica jsou dodávány s robustními profily a bezpečnostním sklem v pravé i levé variantě montáže, takže se hodí do každé koupelny.
Jako výplň je použito 6 mm silné bezpečnostní sklo, v designu Chinchilla. Lehké zavření a těsnost zajišťují stírací a silikonové lišty, opatřené na vstupní části magnetem, nejedná se však o hermeticky uzavřený výrobek.

U sprchových zástěn Mistica je kladen velký důraz na eleganci, vzdušnost, funkčnost a snadnou údržbu. Tohoto je docíleno poměrně velkou vstupní šířkou.
Hliníkové profily v lesklém chromu spolu s pochromovaným jednoduchým madlem jistě potěší každého příznivce moderního stylu.

Snadné otevírání a seřízení zabezpečují ložiskové pojezdy s výškovou stavitelností. Jednoduchou údržbu a možnost vyčistit i ta nejméně přístupná místa koutu pak zajišťují spodní pojezdy. Ty jsou vybaveny pružinovým mechanismem pro snadné vysazení posuvné části z rámu.

Čiré sklo je navíc ošetřeno vodoodpudivou ochranou vrstvou EASY CLEAN, díky které na skle nedochází k usazování nečistot a sklo je snadno čistitelné. Vrstva je odolná vůči čistícím přípravkům, běžně používaným na okna a skleněné výplně. Skleněnou výplň sprchového koutu doporučujeme ošetřit nejméně 4x do roka přípravkem MSO Anticalc Conditioner.

Příslušenství