Sprchové dveře, Fantasy, 80x190 cm, chrom ALU, sklo Čiré

CK10120E

 Mereo

Panty v barvě chrom, sklo Čiré, síla skla 8/6 mm, dveře, rozměr 800 mm, výška 1900 mm.

Více informací

Dodací termín na dotaz

5 354,00 Kč vč. DPH

4 424,79 Kč bez DPH

visa

Parametry

Záruka 2 roky
Šířka 800
Délka (Výška) 1900
Barva Chrom
Materiál Hliníkové profily
Typ Pantové
Provedení L/P univerzální
Série Fantasy
Šířka x hloubka 800 x 0
Stavitelnost 795-808
Sklo (pevné/dveře) 8/6 mm
Vstupní otvor 550
Panty Oválné
Sklo Čiré

Více informací

Všechny detaily sprchových dveří Fantasy jsou promyšlené do všech detailů s ohledem na eleganci i budoucí údržbu. Tloušťka bezpečnostního skla pevné části je 8 mm, u pohyblivé části 6 mm a je ošetřeno povrchovou úpravou EASY CLEAN. Snadné zavření a těsnost zajišťují stírací a silikonové lišty, opatřené na vstupní části magnetem, nejedná se však o hermeticky uzavřený výrobek.

Panty jsou robustní, ale přesto elegantní, podobně jako masivní vzpěry na zavětrování. Stavitelnost pantů navíc umožňuje perfektní seřízení dveří. Prahová lišta i okapnička na pohyblivé části doplňují praktičnost a design výrobku a zajišťují odtok vody zpět do vaničky.
Kvalitní dílenské zpracování všech částí sprchových dveří Fantasy zaručuje při správné údržbě dlouhou životnost a spolehlivost. Stejně jako u obdobných výrobků je nutné dbát na dokonalou stavební připravenost, tzn. dodržet kolmost stěn k podlaze.

EASY CLEAN je vodoodpudivá ochranná vrstva, díky které na skle nedochází k usazování nečistot a sklo je snadno čistitelné. Vrstva je odolná vůči čistícím přípravkům, běžně používaným na okna a skleněné výplně. Skleněnou výplň sprchového koutu doporučujeme ošetřit nejméně 4x do roka přípravkem MSO Anticalc Conditioner.