Sprchové dveře, Fantasy, 120x190 cm, chrom ALU, sklo Čiré, L/P universální provedení

CK10411HLR

 Mereo

Profily v barvě chrom, sklo Čiré, síla skla 6 mm, dveře, rozměr 1200 mm, výška 1900 mm.

Více informací

K dispozici, expedice do 48 hod.

10 791,00 Kč vč. DPH

8 918,18 Kč bez DPH

visa

Parametry

Záruka 2 roky
Šířka 1200
Délka (Výška) 1900
Barva Chrom
Materiál Hliníkové profily
Typ Sprchové dveře
Provedení L/P univerzální
Série Fantasy
Šířka x hloubka 1200 x 0
Stavitelnost 1180-1205
Sklo (pevné/dveře) 6 mm
Vstupní otvor 600
Sklo Čiré
Ochranná vrstva skla EASY CLEAN
Způsob otevírání Pantový

Více informací

Všechny detaily sprchových dveří Fantasy jsou promyšlené do všech detailů s ohledem na eleganci i budoucí údržbu. Tloušťka bezpečnostního skla je 6 mm a je ošetřeno povrchovou úpravou EASY CLEAN. Snadné zavření a těsnost zajišťují stírací a silikonové lišty, opatřené na vstupní části magnetem, nejedná se však o hermeticky uzavřený výrobek.

Panty jsou robustní, ale přesto elegantní, podobně jako masivní vzpěry na zavětrování. Stavitelnost pantů navíc umožňuje perfektní seřízení dveří. Prahová lišta i okapnička na pohyblivé části doplňují praktičnost a design výrobku a zajišťují odtok vody zpět do vaničky.
Kvalitní dílenské zpracování všech částí sprchových dveří Fantasy zaručuje při správné údržbě dlouhou životnost a spolehlivost. Stejně jako u obdobných výrobků je nutné dbát na dokonalou stavební připravenost, tzn. dodržet kolmost stěn k podlaze.

EASY CLEAN je vodoodpudivá ochranná vrstva, díky které na skle nedochází k usazování nečistot a sklo je snadno čistitelné. Vrstva je odolná vůči čistícím přípravkům, běžně používaným na okna a skleněné výplně.

Příslušenství