Sprchový kout, Fantasy, obdélník, 80x90 cm, chrom ALU, sklo Čiré

CK10115H

 Mereo

Hliníkové profily v barvě chrom, sklo Čiré, síla skla 6/6 mm, obdélník, rozměr 800 x 900 mm, výška 1900 mm.

Více informací

K dispozici, expedice do 48 hod.

13 012 Kč

Parametry

Záruka 2 roky
Šířka 800
Délka (Výška) 1900
Hloubka 900
Materiál Hliníkové profily
Typ Obdélník
Provedení L/P univerzální
Série Fantasy
Šířka x hloubka 800 x 900
Sklo (pevné/dveře) 6 mm
Vstupní otvor 530
Stavitelnost 781-791 x 881-891
Sklo Čiré
Panty Hranaté
Ochranná vrstva skla EASY CLEAN

Více informací

Všechny detaily sprchového koutu Fantasy jsou promyšlené s ohledem na eleganci i budoucí údržbu. Tloušťka bezpečnostního skla pevné části je 6 mm, u pohyblivé části 6 mm. Snadné zavření a těsnost zajišťují silikonové stírací lišty, opatřené na vstupní části magnetem.
Panty jsou robustní, ale přesto elegantní, podobně jako masivní vzpěry na zavětrování. Stavitelnost pantů navíc umožňuje perfektní seřízení dveří. Prahová lišta i okapnička na pohyblivé části doplňují praktičnost a design výrobku a zajišťují odtok vody zpět do vaničky. Detaily jsou precizně zpracované a zaručují dlouhou životnost a bezvadný stav po celou dobu užívání. To vše jsou přednosti sprchových koutů Fantasy.
Kvalitní dílenské zpracování všech částí koutu Fantasy zaručuje při správné údržbě dlouhou životnost a spolehlivost. Stejně jako u obdobných výrobků je nutné dbát na dokonalou stavební připravenost, tzn. dodržet kolmost stěn k podlaze.
Sklo je navíc ošetřeno povrchovou úpravou EASY CLEAN.
EASY CLEAN - Vodoodpudivá vrstva která je odolná vůči čistícím přípravkům, běžně používaným na okna a skleněné výplně. Skleněnou výplň sprchového koutu doporučujeme ošetřit nejméně 4x do roka přípravkem MSO Anticalc Conditioner.Příslušenství