Sprchové dveře, Fantasy, 100x190 cm, chrom ALU, sklo Point, levé provedení

CK10312LE

 Mereo

Profily v barvě chrom, sklo Point, síla skla 6 mm, dveře, rozměr 1000 mm, výška 1900 mm, levé provedení.

Více informací

Dodací termín na dotaz

5 428 Kč

Parametry

Záruka 2 roky
Šířka 1000
Délka (Výška) 1900
Barva Chrom
Materiál Hliníkové profily
Typ Dveře
Provedení Levé
Série Fantasy
Šířka x hloubka 1000 x 0
Sklo (pevné/dveře) 6 mm
Vstupní otvor 600
Stavitelnost 995-1015
Sklo Point

Více informací

Všechny detaily sprchových dveří Fantasy jsou promyšlené s ohledem na eleganci i budoucí údržbu. Tloušťka bezpečnostního skla pevné části je 6 mm. Sklo je navíc ošetřeno povrchovou úpravou EASY CLEAN. Snadné zavření a těsnost zajišťují silikonové stírací lišty, opatřené na vstupní části magnetem.
Panty jsou robustní, ale přesto elegantní, podobně jako masivní vzpěry na zavětrování. Stavitelnost pantů navíc umožňuje perfektní seřízení dveří. Prahová lišta i okapnička na pohyblivé části doplňují praktičnost a design výrobku a zajišťují odtok vody zpět do vaničky. Detaily jsou precizně zpracované a zaručují dlouhou životnost a bezvadný stav po celou dobu užívání. To vše jsou přednosti sprchových koutů Fantasy.
Kvalitní dílenské zpracování všech částí koutu Fantasy zaručuje při správné údržbě dlouhou životnost a spolehlivost. Stejně jako u obdobných výrobků je nutné dbát na dokonalou stavební připravenost, tzn. dodržet kolmost stěn k podlaze.

EASY CLEAN - Vodoodpudivá vrstva která je odolná vůči čistícím přípravkům, běžně používaným na okna a skleněné výplně. Skleněnou výplň sprchového koutu doporučujeme ošetřit nejméně 4x do roka přípravkem MSO Anticalc Conditioner.Příslušenství