Sprchový box, čtvrtkruh, 90cm, satin ALU, sklo Point, zadní stěny bílé, SMC vanička, se stříškou

CK35122BSW

 Mereo

Profily v barvě satin, sklo Point, síla skla 5/4 mm, čtvrtkruh rozměr 900x900 mm, výška 2210 mm, R 550, záda bílá, SMC vanička.

Více informací

Dodací termín na dotaz

17 541,00 Kč vč. DPH

14 496,69 Kč bez DPH

visa

Parametry

Záruka 2 roky
Hloubka 900
Šířka 900
Délka (Výška) 2210
Barva Satin
Materiál Hliníkové profily
Typ Čtvrtkruh
Provedení Se stříškou
Šířka x hloubka 900 x 900
Sklo (pevné/dveře) 5/4 mm
Vstupní otvor 540
Sklo Point

Více informací

Sprchový box vnáší do ekonomické třídy nový rozměr kvality. Sklo je v designu Point, satin ALU profil. Tloušťka bezpečnostního skla je 5/4 mm. Sklo je dokonale utěsněno silikonovými lištami. Sprchový kout je osazen posuvnými dveřmi, které mají kvalitní pojezdy s možností perfektního seřízení. Dorazy zajišťují minimální nárazy při otevírání a zavírání sprchového koutu.
Spodní pojezdy umožňují odklopení posuvné části sprchového koutu a vyčištění běžně nedostupných míst. Těsnost mezi pevnou a posuvnou částí je zajištěna stíracími a silikonovými lištami na obou dvou částech, nejedná se však o hermeticky uzavřený výrobek.

SMC vaničky jsou vyrobeny z nového revolučního materiálu s výjimečnými vlastnostmi, který je používán zejména v automobilovém průmyslu. Kompozit na bázi pryskyřice zpevněné skelnými vlákny a minerálním plnidlem je vyráběn vysokotlakým lisováním v kovové uzavřené formě. Výsledkem je velmi přesný a rovný výrobek s ostrými hranami s relativně nízkou hmotností. Dno vaničky je zpevněno žebrováním. Vanička je dodávána spolu s nožičkami a sifonem. Nosnost vaničky je 250 kg.

Vybavení boxu:
- vestavěná baterie
- ruční sprcha s posuvným držákem a mýdlenkou
- elegantní madla
- SMC vanička, výška 14 cm
- sifon
- záda – sklo bíle probarvené
- stříška s talířovou hlavovou sprchou

Příslušenství