Aira, kúpeľňová skrinka s keramickým umývadlom 81 cm, dub Kronberg

CN721

 Mereo

Koupelnová skříňka s keramický SLIM umyvadlem 80 cm, spodní, dub, 2 zásuvky, praktický push-open systém a pomalé dovírání

Více informací

K dispozici, expedice do 48 hod.

12 195,00 Kč vč. DPH

10 078,51 Kč bez DPH

visa

Parametry

Záruka 2 roky
Hloubka 465
Šířka 810
Délka (Výška) 548
Barva Dub kronberg
Série Aira
Šířka x hloubka 808 x 462
Výška s umyvadlem 550 mm
Typ skříňky s umyvadlem

Více informací

Série koupelnového nábytku Aira umožňuje kombinovat horní i spodní skříňky do mnoha různých variant. Vytvořit tak lze jak složité kombinace do velkých koupelen, tak minimalistické řešení v moderním designu. Otevírání zásuvek a dvířek je řešeno systémem push-open, tedy otevíráním, bez úchytek. Šuplíky jsou osazeny pojezdy s pomalým dovíráním. Na výběr je ze čtyř barevných kombinací, bílá lesk, dub Kronberg, dub Halifax a antracit. Skříňky jsou dodávány smontované a všechny jsou určené k zavěšení.

Nábytková keramická umyvadla s jedním otvorem pro stojánkovou baterii v luxusním SLIM designu o tloušťce hrany pouhých 20 mm. S těmito umyvadly se splní Vaše požadavky na jednoduché a zároveň atraktivní vybavení koupelny za atraktivní ceny. Benefity těchto umyvadel jsou bezesporu funkčnost a líbivý vzhled. Umyvadlo je určeno pro nábytek, nelze instalovat samostatně na zeď. Zápustná umyvadla podpoří moderní a elegantní vzhled každé koupelny a doladí tak celkový design interiéru. Umyvadla lze osadit do desky i ve více kusech vedle sebe.

Příslušenství