Aira, koupelnová skříňka s keramickym umyvadlem 61 cm, šedá

CN730

 Mereo

Koupelnová skříňka s keramický SLIM umyvadlem 60 cm, spodní, šedá, 2 zásuvky, praktický push-open systém a pomalé dovírání

Více informací

Dodací termín na dotaz

12 285,00 Kč vč. DPH

10 152,89 Kč bez DPH

visa

Parametry

Záruka 2 roky
Hloubka 465
Šířka 610
Délka (Výška) 548
Barva Šedá
Série Aira
Šířka x hloubka 608 x 462
Výška s umyvadlem 550 mm
Typ skříňky s umyvadlem

Více informací

Série koupelnového nábytku Aira umožňuje kombinovat horní i spodní skříňky do mnoha různých variant. Vytvořit tak lze jak složité kombinace do velkých koupelen, tak minimalistické řešení v moderním designu. Otevírání zásuvek a dvířek je řešeno systémem push-open, tedy otevíráním, bez úchytek. Šuplíky jsou osazeny pojezdy s pomalým dovíráním. Na výběr je ze tří barevných kombinací, bílá lesk, dub Kronberg a šedá lesklá. Skříňky jsou dodávány smontované a všechny jsou určené k zavěšení.

Nábytková keramická umyvadla s jedním otvorem pro stojánkovou baterii v luxusním SLIM designu o tloušťce hrany pouhých 20 mm. S těmito umyvadly se splní Vaše požadavky na jednoduché a zároveň atraktivní vybavení koupelny za atraktivní ceny. Benefity těchto umyvadel jsou bezesporu funkčnost a líbivý vzhled. Umyvadlo je určeno pro nábytek, nelze instalovat samostatně na zeď. Zápustná umyvadla podpoří moderní a elegantní vzhled každé koupelny a doladí tak celkový design interiéru. Umyvadla lze osadit do desky i ve více kusech vedle sebe.

Příslušenství